Paweł Kucharski

Blog

Kilka słów o mnie

Przyjechałem do Jeleniej Góry na jesieni 2006 turystycznie, na 2 dni i mieszkam do dziś.
Urok tego miejsca kazał mi tu zainwestować i rozpocząć nowe życie. Jednak jako spadochroniarz mam spojrzenie mniej nacechowane bezkrytyczną miłością rodzinną i może dlatego bardzo bym chciał, aby to miejsce wykorzystało w pełni swój potencjał. Może dlatego czasami szukam dziury w całym. Chcę jednak mobilizować wszystkich współmieszkańców do działań na rzecz odgnuśnienia, rozwoju i uatrakcyjnienia Jeleniej. Szukam zwolenników takiego myślenia.

Podziel się z innymi

| |

05.09.2019, czwartek - wstyd

2019-09-05 21:34
Czy warto jeszcze pisać o aferze w królestwie Ziobry?

Przecie to sędziowie tylko wewnętrznie na siebie napadają, a minister, całkiem niewinny, o niczym nie wiedział i gdyby nie media, to pewnie by się nigdy nie dowiedział. Pan Minister złożył oświadczenie, że zachował się modelowo, pan Premier wyjawił, że nie ma dowodów na to jakoby Ziobro coś wiedział, choć niestety zapomniał przytoczyć dowody na to, że nie wiedział, pan Gowin stwierdził, że nie ma podstaw by Ministrowi nie wierzyć.

I w ten sposób, nabijając się z inteligencji Narodu, PiS uznał, że sprawa jest załatwiona.

Taki drobiazg, że Minister otoczył się ludźmi, którzy nie zasłużyli na to by zasiadać na ministerialnych stołkach i nosić sędziowskie togi, że Minister nie wie co dzieje się na najwyższych szczeblach w jego resorcie nie podważa PiSowskiego zaufania do jego kwalifikacji.

Cały układ przypomina struktury mafijne, gdzie główny Don daje pozwolenie, a mniejsze Dony wykonują. Szczeniaczków się poświęca, a Donów chroni za wszelką cenę. W mafii jednak za opowieści o wewnętrznych powiązaniach, zależnościach i metodach kara się śmiercią. W mafii cały system jest tak zbudowany, że szczeniaczki nie mają odwagi ani chęci "sypać". Tu Don Ziobro wykazał się absolutnym brakiem profesjonalizmu. Do tego kpi z Narodu opowiadając, iż śledztwo w sprawie hejtów będzie absolutnie uczciwe i bezstronne, bo On, prokurator nad prokuratorami, zupełnie się od niego odsunie i pozwoli swoim podwładnym wyjaśnić do dna swój udział w tej sprawie. To zapewnienie gwarantuje absolutną transparentność, wnikliwość i bezwzględność owego śledztwa oraz na pewno pokaże czy i jaki udział mieli w sprawie obydwaj Donowie.

Nie wydaje się możliwe, by prokurator wszystkich prokuratorów nic nie wiedział o zawartości nośników zarekwirowanych małej Emmi i od marca 2019 "badanych" przez Jego ulubiona prokuraturę katowicką. Przecież tam było pełno interesujących wypowiedzi jego zastępcy i zausznika, ministra Piebiaka będącego również sędzią wyniesionym na ministerialne wyżyny w ramach reformowania i czyszczenia z niegodnych osobistości stanu sędziowskiego i odbolszewizowania oraz umocnienia niezawisłości sędziów.

Małą rysą jest odkrycie innej grupy hejterskiej w PiSie Inowrocławskim. Tak więc narzuca się podejrzenie bliskie pewności, że hejterstwo stało się w PiSie powszechnie stosowaną metodą walki politycznej. Ciekawe, że i tu i tu mamy do czynienia z podobnym zorganizowaniem grupy hejterskiej. Ale to tylko takie sobie podejrzenie, bo całość wyjaśni i prawdziwą prawdę błyskawicznie ujawni sprawna prokuratura pod wodzą Dona Ziobry.

Nawet złotousty europoseł Czarnecki stracił głos, bo długo szukano na Nowogrodzkiej jak wyjaśnić Suwerenowi potknięcie Ziobry. Sądzę, że potraktował on źle małą Emmi i ta zaczęła sypać, czyli nawet przyzwoitej mafii skonstruować nie potrafi.

A jeśli już jesteśmy przy złotoustych, to właśnie europoseł Kempa zabrała głos w Brukseli. Zapomniała jednak, że parlamentarzyści w UE to nie jej wyborcy, a forum, to nie TVP Info. To, że ośmieszyła siebie i PiS - mam w nosie, ale jest ona również moją, jako obywatela RP, przedstawicielką i niestety muszę się za nią wstydzić. Po pierwsze skłamała, a po drugie opowiada bzdury w przekonaniu, że jej słuchacze w Brukseli mają intelekt równym tym, którzy ją na owo stanowisko wybrali. Otóż, droga Pani Beato, jest Pani w błędzie. Sądząc po wypowiedziach innych uczestników debaty posiadają oni szare komórki i potrafią je uruchomić. To nie jest Suweren, który Panią wybrał. Uważam, że riposta pana Timmermansa była absolutnie adekwatna. Musi Pani, jak również inni europosłowie PiS, zrozumieć, że wszelkie posunięcia Brukseli nie wynikają z nienawiści do Polski, wynikają z braku akceptacji metod Donów Kaczyńskiego i Ziobry. Z takimi wypowiedziami może Pani błysnąć w TV Trwam lub TVPiS - nie wśród ludzi myślących.

I to wszystko przez te media, te niemieckie i amerykańskie, bo Polsat już jest nasz, polski i słuszny. Dlatego popieram plan Dona Kaczyńskiego, by to wszystko wykupić i będzie wreszcie spokój i wszyscy będą tylko wierzyli Ziobrze i Kempie.

Komentarze

do rozpuku @ 178.235.102.*

wysłany: 2019-09-05 22:52

Długo Szanowny nad tym myślał ???

PK.: wystarczająco. A Szanowny z grupy opłacanej przez Piebiaka czy tej Inowrocławskiej I. Stachowiaka, szefa tamtejszego PiS?

AS @ 78.88.142.*

wysłany: 2019-09-06 08:03

Komentatorów, tuzów intelektualnych, proszę o jakieś tu komentarze,
bo ja, miś o bardzo małym rozumku,
nie dałem rady czytać tego wpisu pana gospodarza.
Pan się nie gniewa!

PK.: szanowny Asie, jakbym mógł się gniewać skoro na moim blogu nie panują zasady PiSowskie tylko demokracja i każdy może czytać to co chce lub daje radę.

P.S. a tu takie drobne uzupełnienie:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zandarmeria-wojskowa-prowadzila-zmasowany-hejt-przeciwko-ofiarom-molestowania/5ckp409

czyli jednak powszechnie stosowana metoda.

AS @ 78.88.142.*

wysłany: 2019-09-06 15:58

Zasady PiSowskie?
O wyszczególnienie upraszam.
Bo zasada POKO jest jedna - antyPiS.
I o wybaczenie proszę:
Onetu nie przyswajam. Próbowałem!

PK: pewnie łatwiej idzie z TV Trwam.

taka historia @ 83.30.137.*

wysłany: 2019-09-06 16:44

Za nimi ściana.A tu do przodu jak iść ,gdy przeszkadza wróg?Okopali się w łgarstwie ,podsłuchach ,oszczerstwach ,obietnicach ,bez pokrycia ,psychozie z szaleństwem powiązanej ,i tracą do końca poczucie rzeczywistości.A to wszystko ,odbije się jak w soczewce ,w ataku na panią Kidawę .SĄ na tyle zidiociali ,że stawiając Tuska przed TS ,SzYkują to sAmo Beci i MATEUSZKOWI ,KŁAMCZUSZKOWI.,BO KANTY NA VACIE, SIĘ NIE ZMNIEJSZYŁY.KABARETU NIE TRZEBA ,CYRKU TEŻ ,ale ,niestety nie do śmiEchu Polakom ,a do strachu i owszem.Bo najważniejszy cel wodza ,to wyjście z UE ,aby nie przeszkadzały tworzyć ,dyktaturę w oparciu o teokratyzm.Spieszą się ,bo nawet wodzowi ,biologii ,nie uda się pokonać.

AS @ 78.88.142.*

wysłany: 2019-09-07 08:04

Rzucić sformułowanie "zasady PiSowskie" łatwo.
Gorzej z ich wyliczeniem.
Schet zapomniał szóstki Schetyny?

Pan Onet, ja Trwam.
Taka gmina.

PK.: PiSowskich zasad nie ma po co wyliczać, bo jaki koń jest każdy widzi.

AS @ 78.88.142.*

wysłany: 2019-09-08 09:45

Szanowny Gospodarz oglądał wczoraj
konwencję wyborczą PSL-u i Kukiza?
Tam to były konie!

Rozumiem, że Szanowny Gospodarz
nawet nie słyszał o wczorajszej konwencji PiS-u w Lublinie.

Koń, jaki jest, każdy widzi!
Rzekł ślepy do głuchego.

Jest szansa na normalną Polskę.

PK.: taka szansa istnieje, ale pod warunkiem, że tacy jak Pan zamiast hejtować zaczną myśleć i analizować.

JIMI @ 176.114.237.*

wysłany: 2019-09-08 10:31

Bardzo ładny artykuł P. Pawle. Tylko głupiec nie wie o czym pan pisze !!!
Brawo !!!

JIMI @ 176.114.237.*

wysłany: 2019-09-08 11:01

Brawo P.Pawle. Czysta prawda !!!

zBIGs @ 109.241.187.*

wysłany: 2019-09-13 13:00

Może i to by władzy to zaszkodziło, gdyby nie było 500+, 4.000 zł płacy minimalnej, ... . Po prostu "nas" kupili i uważają, że "im" wolno więcej. Smutne.

PK.: mnie np.nie kupili, więc dlaczego nas? Chyba ich?

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: