Paweł Kucharski

Blog

Kilka słów o mnie

Przyjechałem do Jeleniej Góry na jesieni 2006 turystycznie, na 2 dni i mieszkam do dziś.
Urok tego miejsca kazał mi tu zainwestować i rozpocząć nowe życie. Jednak jako spadochroniarz mam spojrzenie mniej nacechowane bezkrytyczną miłością rodzinną i może dlatego bardzo bym chciał, aby to miejsce wykorzystało w pełni swój potencjał. Może dlatego czasami szukam dziury w całym. Chcę jednak mobilizować wszystkich współmieszkańców do działań na rzecz odgnuśnienia, rozwoju i uatrakcyjnienia Jeleniej. Szukam zwolenników takiego myślenia.

Podziel się z innymi

| |

17.06.2017, sobota - list

2017-06-17 17:38
Dziś zamiast własnej twórczości tylko wypowiedź mądrego i zasłużonego dla Polski Człowieka. Bez takich jak On Kaczyński nadal by spał na wersalce u mamusi.

https://wiadomosci.wp.pl/ostry-list-jana-litynskiego-do-prezydenta-6134592593782913a

Komentarze

Marek @ 31.6.213.*

wysłany: 2017-06-17 20:58

No i ? Nie każdy musi się zgadzac z prezydentem. Co nie znaczy że prezydent postępuje źle. A tekst z Kaczyńskim tylko potwierdza że Pan reprezentuje odpowiednik PiSowkiego betonu tyle że z drugiej strony barykady.

PK.: nie chodzi o to czy się z Prezydentem zgadzam, czy nie. Chodzi o to, że Prezydent ma obowiązek stać na straży Konstytucji i być Prezydentem wszystkich Polaków(jak zresztą sam obiecał), a nie robi ani jednego, ani drugiego. Tak więc nie dorósł do tej funkcji i dał się zdegradować do pozycji podrzędnego urzędnika partyjnego.

Pan należy do grupy, która daje się potulnie oszukiwać i wierzy choćby w bzdury Macierewicza, że przypomnę:
najpierw teoria o dobijaniu tych, którzy jakoby przeżyli,
następnie złośliwe rozsiewanie sztucznej mgły,
potem obcinanie czubków drzew przez NKWD,
rozmaite bomby i bezowocne szukanie śladów trotylu,
zamach w zmowie z Putinem,
"pancerna brzoza"
i wreszcie awaria silników i generatora w powietrzu!

No to jak?

A gdzie słowo przepraszam za te wszystkie bzdury Panie Macierewicz?
A kto zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za miliony wywalone na komisje i podkomisje oraz "prawdziwe śledztwo"?
Wszystko w imię popierania nieudacznika i cynicznego kłamcy ogarniętego paranoją, ale... często występującego u Rydzyka. Jedynie dla utrzymania władzy ponad wszystko.
W mniemaniu wodzów "dobrej zmiany" dla kolejnej kadencji wolno rozwalić społeczeństwo i z pełną świadomością cynicznie napuszczać ludzi na siebie. Że zacytuję tow. Wiesława: "psy szczekają, a karawana toczy się dalej"!, a Jacek Fedorowicz kabaretującc o rządzie Rakowskiego wołał: wadza, wadza, wadza!

Ta ekipa jest marna i pazerna, ale na kogo wymienić - nie wiem.

A jak się Panu podoba takie coś?:
https://opinie.wp.pl/prof-andrzej-friszke-jaroslaw-kaczynski-przekroczyl-kolejna-bariere-6133089098651265a

Tylko małe korekty w nazwiskach i jakież to ponownie aktualne!:
https://www.youtube.com/watch?v=eatEO3kpYxc

o betonie. @ 83.30.100.*

wysłany: 2017-06-18 16:58

Nie może być dwóch betonów w polityce ,gdy trwa spor o prawdę.Albo szujostwo ,łgarstwo ,łamanie prawa ,albo prawda i przyzwoitość No kto stoi po stronie prawdy>?A kto łże i,bredzi i uważa ,że lud co wszystko kupi ,to kupa idiotów.

pewnik @ 78.88.139.*

wysłany: 2017-06-18 18:15

Lityński to facet który jak wielu innych styropianowców zfixował na starość !!!!!!!!!!!!!!!!

PK.: pozwoli Pan, że pozostanę przy innej ocenie i proponuje trochę poczytać zanim wypowie Pan tak głębokie przemyślenia. Do Pańskiego opisu bardziej pasują i Kaczyński i Macierewicz.

zBIGs @ 109.241.187.*

wysłany: 2017-06-18 20:31

Przeczytałem to omówienie listu Lityńskiego(bo nie jest to niestety oryginał) i się dziwię, że jeszcze dzisiaj można być tak naiwnym, by mieć jeszcze jakiekolwiek złudzenia. Koń jaki jest każdy widzi. Grupa nawiedzonych cwaniaków (proszę sprawdzić oświadczenia majątkowe, to nie są przeciętniacy, to są bogacze) chce jeszcze bardziej się wzbogacić i wymyśliła sobie sposób by być jeszcze bogatszymi i to na długie lata i zabezpieczyć swoich potomnych. Mianowicie występują w imieniu tych biednych, pokrzywdzonych przez los, niedocenionych itd. dając im 500 a sobie 90.000zł. To tylko kwestia czasu by ci naiwni i oszukiwani się zoreientowali o co idzie gra.

PK.: proste, nowy podział łupów, tylko tym razem w sosie "sprawiedliwości socjalnej". Ufam, że przebudzenie nastąpi.

gościu @ 87.105.71.*

wysłany: 2017-06-19 09:31

Żal mi zBIGs-a,. Naprawdę.

Teraz dostaje 500 zł. a poprzednio połowę z tych 90 000.

Z prostego rachunku wynika, że PiS go"okradł na 449 500 PLN " :)

Otworzyliście mi oczy na tą niegodziwość. :)

Przebudziłem się !:)

PK.: mało, że z myśleniem kłopot, to z liczeniem jeszcze większy.

Ten sam poziom intelektualny zaprezentował dr.praw Andrzej Duda, Prezydent RP matacząc co następuje:
"- Tego co dzieje się u nas w kraju, tego, jak zachowują się niektórzy ludzie, ja po prostu nie jestem w stanie zaakceptować - powiedział pytany o kontrdemonstracje towarzyszące smoleńskim miesięcznicom. - Ci ludzie ośmielają się przeszkadzać w tej pamięci, w tej modlitwie za zmarłych, a jednocześnie nie przeszkadza im to, że Bolesław Bierut ma mauzoleum na cmentarzu na Powązkach, bo jakoś tam ich nie widziałem, żeby protestowali, żądali usunięcia - dodał. Zastrzegł, że - niezależnie od politycznej oceny Bieruta - jego bliscy mają prawo pielęgnować pamięć o nim. - Na pewno nie przeszkadzałbym rodzinie Bolesława Bieruta w tym, żeby się pochylała nad jego grobem - zapewnił."

Mauzoleum Bieruta na Powązkach to ciągle nie grób w podziemiach Wawelu wśród największych Polaków.
Pochylanie się rodziny nad grobem, nawet codzienne, jest w pełni uprawnione, ale bez nadawania mu oprawy politycznej. J.K. nie pochyla się z prywatnego smutku i żałoby, on pochyla się cynicznie w ramach comiesięcznego Aktu Państwowego ze służbowymi limuzynami, ochroną, policją i kamerami. To wszystko na koszt podatnika. To "pochylanie się nad grobem" w ramach nieustannej kampanii wyborczej. To cyniczny teatr polityczny.

Czekam tylko na tą chwilę gdy społeczeństwo otrzeźwieje i polski Macron rozliczy "dobrą zmianę". Tylko gdzie ów Macron jest?

Z drugiej strony słychać, że nie tylko "dobra zmiana" opowiada głupoty, bo oto po najnowszym zamachu w Londynie padły skandaliczne słowa jakoby: "- W wypadkach samochodowych prawdopodobnie zginęło w tym czasie więcej osób, niż w zamachu w Londynie - powiedziała szefowa klubu Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Jak podkreśliła Europejczycy to niewielka część ofiar wszystkich zamachów."

Nie wiem czy to wynik szoku, czy tylko zwyczajnej głupoty.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: