Paweł Kucharski

Blog

Kilka słów o mnie

Przyjechałem do Jeleniej Góry na jesieni 2006 turystycznie, na 2 dni i mieszkam do dziś.
Urok tego miejsca kazał mi tu zainwestować i rozpocząć nowe życie. Jednak jako spadochroniarz mam spojrzenie mniej nacechowane bezkrytyczną miłością rodzinną i może dlatego bardzo bym chciał, aby to miejsce wykorzystało w pełni swój potencjał. Może dlatego czasami szukam dziury w całym. Chcę jednak mobilizować wszystkich współmieszkańców do działań na rzecz odgnuśnienia, rozwoju i uatrakcyjnienia Jeleniej. Szukam zwolenników takiego myślenia.

Podziel się z innymi

| |

19.10.2010, wtorek

2010-10-19 23:13
Cżyżby Prezes dał radę i miał kolejną katastrofę przed kolejnymi wyborami. W poprzednich żałoba dała mu prawie fifty-fifty. Ale Prezes i jego kapłani znają już, jako pierwsi mocodawców i to jest ważne i teraz będą wątek rozwijać. Już krzyż z kwiatów powstał i znów będzie czego bronic. Tv Trwam też wie kto i dlaczego.
Jedna sprawa jest jednak przerażająca. Zbiór cytatów z wypowiedzi PiSowców i POwców. W PiSie widać karność i dbałość o niewulgarne i nieosobiste ubliżanie. PiS atakuje mocno i po oczach, ale PO zaczepia i ubliża ludziom. Piś wiedzuał natychmiast połódzkim morderstwie co mówić i jak interpretować - i to jednym głosem i w każdej TV. Oczywiście Pan Czarnecki nie jest dla mnie autorytetem, bo zawsze bywa tam, gdzie mu się więcej da. Ale jedno trzeba mu przyznać - jak już jest, to końca. Jeździł do Dyktatora Chile, aby go wesprzeć i za pieniądze polskiego podatnika wyrazić mu wyrayy uwielbienia od Narodu polskiego, chociaż wcale o chęć finansowania takich wyrazów nie pytanego, popierał Leppera, a dziś interpretuje Prezesa, a po schyłku tegoż ciekawe komu się odda. To chyba jedna z najbardziej odrażających postaci politycznych. Ale zawsze lojalny wobec aktualnego mocodawcy - obrotowy polskiej sceny politycznej. Panie Palikot, kolega Czarnecki będzie niedługo do wzięcia (po kadencji europosła) może jakaś drobna propozycja. Napewno się sprawdzi, bo ktoś, kto bronił Leppera i Kaczyńskiego ma doświadczenie.
Dobranoc

Komentarze

30-latek @ 78.8.55.*

wysłany: 2010-10-20 11:43

Tak jak kiedyś już ktoś to panu pisał, że jednak masz pan ten kompleks prezesa. Zamiast budować swoją pozycję na antagonizmach, weź się człowieku do roboty i pisz, co konkretnie zrobisz dla Jeleniej Góry jako radny, kiedy ewentualnie jeleniogórzanie dadzą Ci tę szansę w nadchodzących wyborach, albo - w razie porażki - jak będziesz chciał zasłużyć na drugą szansę w kolejnych. W Jeleniej Górze nie rządzi PiS, więc skup się Pan na tych, którzy rządzą i jak rządzą, bo takie puste pitolenie, które Pan uprawia na tym blogu od początku nie przystoi człowiekowi w tym wieku i z takim doświadczeniem!

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: