Paweł Kucharski

Blog

Kilka słów o mnie

Przyjechałem do Jeleniej Góry na jesieni 2006 turystycznie, na 2 dni i mieszkam do dziś.
Urok tego miejsca kazał mi tu zainwestować i rozpocząć nowe życie. Jednak jako spadochroniarz mam spojrzenie mniej nacechowane bezkrytyczną miłością rodzinną i może dlatego bardzo bym chciał, aby to miejsce wykorzystało w pełni swój potencjał. Może dlatego czasami szukam dziury w całym. Chcę jednak mobilizować wszystkich współmieszkańców do działań na rzecz odgnuśnienia, rozwoju i uatrakcyjnienia Jeleniej. Szukam zwolenników takiego myślenia.

Podziel się z innymi

| |

niedziela, 03.10.2010

2010-10-03 13:56
Panie wyborco drogi, część winny za marny stan swojej sakiewki ponosi się samemu. Pisze Pan o obserwacji otoczenia i ludzi, nawet tych najbiedniejszych. To to stwierdzenie jest właśnie wynikiem tych obserwacji. Trzeba zmienić nastawienie z biernego i żądaniowego na aktywne. PRL już był i nawet Kaczyński ani Lepper go nie dadzą rady przywrócić, choćby nie wiem co obiecywali. A na wybory, to warto i na bosaka, bo tam się roztrzyga również i Pańska przyszłość i zamożność. Może tym razem boso, ale dzięki temu już za 4 lata w porządnym obuwiu. Więcej, niż Pan myśli zależy od własnej aktywności. Niech Pan sobie odpowie na pytanie, dlaczego przedsiębiorcy, którzy osiągają sukcesy nie mają czasu na spożywanie piwa i pogaduszki pod sklepem wielobranżowym. Sprawa indywidualnych wyborów.
Teraz chciałem wszystkich zachęcić do zapoznania się z tezami wygłoszonymi wczoraj, w Sali Kongresowej przez Janusza Palikota. Nie trzeba się ślepo z nimi zgadzać, ale napewno warto nad nimi się zamyśleć i przeanalizować. Polecam to zwłaszczam elicie politycznej i tej z PO i tej z PiS-u i tej z SLD, bo w PSL-u już od dawna brak elity. Jest w tych tezach tyle prawdy o polskim życiu politycznym. Palikot to oczyszczający wentyl i za odwagę należy go cenić, choć z metodami nie każdy zgadzać się musi, ale nad zawartością należy się pochylić.

Komentarze

Moher @ 188.33.162.*

wysłany: 2010-10-03 21:49

Sprowadzanie biedy i ludzkiej bezradności do "spożywania piwa pod sklepem wielobranżowym" jest uwłaczające dla ludzi, którzy wyrastali w rodzinach patologicznych, lub zwyczajnie rodziców nie było stać na ich edukację. Nie każdy ma talent, wiedzę i kapitał, by być przedsiębiorcą. Ale to typowe spojrzenie. Zza szyby limuzyny świat wydaje się piękniejszy...
A co do wyma****ącego gumowym **** Palikota, sądzę, że Pańskie porównanie go z... "wentylem", jest stosowne do klasy tego kulturalnego, tolerancyjnego i rzeczowego polityka...

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: